sklep

ALBUS

 

Szlachetny tynk gliniany Albus nadaje wyjątkowy efekt każdej chwili i sprawi, że przeniesiesz się w krainę lekkości, a jednocześnie powagi przeplatającej się z elegancją i profesjonalizmem. Jeśli kochasz życie, wolność i wygodę, cenisz sobie przywiązanie do tradycji i ponadczasowy styl, już dziś zamów tynk gliniany Albus

Zobacz więcej

FLAVUS


Trzy słowa określają Tynk Flavus: szlachetny, twórczy i ponadczasowy. Po pierwsze wytwarzany jest na bazie szlachetnych kaolinów, po drugie inspiruje kreatywną stronę ludzkiego umysłu, a po trzecie - nieustannie zadziwia i świetnie się prezentuje w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Wyraża on nieskrępowaną radość życia. Ciepło, którym emanuje tworzy domową przestrzeń do wypoczynku, inspiracji, jak i duchowego schronienia.

Zobacz więcej

ROSEUS


Tynk gliniany RoseusZobacz więcej

ARANTIUS

Magnetyzująca kompozycja tynków Arantius przenosi w świat bogaty w intrygujące i zmysłowe doznania. Czerwień przechodząca w pomarańcz sprawi przypływ nowych sił i zainspiruje do działania. Każda chwila będzie wyjątkowa, niepowtarzalna i pobudzająca zmysły. Przebywając w otoczeniu Arantius z pewnością odczujesz niesamowity zastrzyk energii.

Zobacz więcej

BRUNUS


Ciepło, barwy naturalne związane z przyrodą, obrazy drzew, drewna i ziemi, między innymi charakteryzują przestrzeń ozdobioną tynkiem glinianym Brunus.

Zobacz więcej

CINNAMUS

Podczas powrotu z róznych wyjazdów, czy codziennych obowiązków w doskonałym otoczeniu stworzonym przez Cinnamus poczucie pewności siebie i dynamizmu będzie Tobie nieustannie towarzyszyć. Ściany wykończone tynkiem glinianym sprawią, że wnętrze będzie wyglądało świeżo i nowocześnie.

Zobacz więcej

RAVUS

Klasyczna elegancja zawieszona w przestrzeni pomiędzy dniem i nocą, charakteryzuje naturalny tynk gliniany Ravus. Stabilność i niezmienność, doświadczenie i mądrość, powaga i spokój wyróżniają wnętrze na tle innych.

Zobacz więcej

SMARAGDUS


Idealnym dopełnieniem chwili wytchnienia jest przebywanie w atmosferze stworzonej przez tynk gliniany Smaragdus. Poczujesz się tak, jakby wnętrze chciało Cię ukryć przed otaczającym światem. Dzięki tynkowi Smaragdus poczujesz wrażenie, jakie doświadcza twój wzrok: natura, woda i niebo. Daj się zabrać w podróż po oceanie marzeń!

Zobacz więcej

OLIVUS


Tynk gliniany Olivus


Zobacz więcej

Wideo

 

Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej

Foto

tel. +48 41 373 59 11
e-mail: info@tynkigliniane.eu